Hakkımızda - İzgi Metal
Skip Navigation LinksAna Sayfa > Hakkımızda

İzgi Metal Tic. Ve San. Ltd. Şti. 13.01.1997 yılında gerçekleşen kuruluşuyla Metal sektöründe faaliyetine başlamıştır.Firmamız, müşterilerimize zamak külçe, alüminyum külçe, çinko külçe, kurşun külçe, magnezyum külçe hizmeti sunmaktadır. İzgi Metal İstanbul Dökümcüler Sitesinde 1.800 m2'lik alanda ve 21 çalışanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca Rami merkez idare ofisi ve satış ofisinde 7 çalışanı ile faaliyet vermektedir.

Üretimdeki kalite anlayışıyla bünyesinde bulunan 2 indüksiyon ocağı, 5 adet doğalgazlı otomatik dökümlü ergitme ocağı zamak üretimi, 4 pota da alüminyum üretimi için kullanılmaktadır. Konusunda tecrübeli döküm personeliyle 23.000 ton/yıl kapasite zamak külçe alaşımı ve 4.000 ton/yıl kapasite alüminyum külçe ile siz değerli müşterilerimizin döküm sanayisinde kullanımına sunulmaktadır.

Rami merkez idare ofisi ve satış ofisi, ikitelli organize bölgesinde bulunan döküm fabrikasıyla iki ayrı bölgede faaliyet gösteren İzgi Metal Tic. Ve San. Ltd. Şti. saygın hizmet anlayışı ve üretim kalitesinden taviz vermeden siz değerli müşterilerimize temin zamanını aşmadan, uygun fiyat ve ödeme garantisiyle zamak külçe ve alüminyum külçe sağlamaktadır.

Zamak külçe üretimindeki standart kaliteyi yakalamak amacıyla 2001 yılında kurmuş olduğu analiz ölçüm ve değerlendirme laboratuarı sayesinde siz değerli müşterilerine istenen analizde ve kalitede ürün sunmaktadır.

İzgi Metal Tic. Ve San. Ltd. Şti., 2007 senesinde kalitesini daha da artırmak amaçlı ISO 9001:2000 Belgesi almıştır. Bunu takiben AJA Belgelendirme’nin denetimlerinden geçmiş ve kalitesi her denetim sonunda onaylanmıştır.


Deneyimli döküm personeli tarafından üretilerek kullanıma hazır olan zamak ve alüminyum külçeler standartlara uygun şekilde balyalar halinde paketlenerek siz müşterilerimizin kullanımı için hazır durumda depomuzda stoklanmıştır.

Misyonumuz

Piyasaya, tatmin edici hizmetin istenen hızda verilmesinde, İzgi Metal Tic. ve San. Ltd. Şti.’nin bütün çalışanlarının, yönetim sistemimizin politikalarına, hedeflerine bağlı kalması ve iş akışlarını yazılı kurallara uygun şekilde hayata geçirmesi, üst yönetim olarak daimi beklentimizdir. Bununla ilgili siz değerli müşterilerimizin daimi görüşlerini analiz ederek uygun şekilde değerlendirip hayata geçirmek asıl görevimizidir.

Vizyonumuz

İzgi Metal Tic. Ve San. Ltd. Şti. olarak; Müşterilerimizin ulusal ve uluslar arası koşullar ile teknolojiler doğrultusunda artarak çeşitlilik gösteren gereksinimlerini ve beklentilerini karşılamak böylece müşterilerimizle sürekli bir beraberlik oluşturarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çekebilmektir. Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) faaliyetlerinde bulunarak proje üretmek, üretilen projeleri uygulamaya koymak, üretim mamullerini iç ve dış pazara sunmaktır.

Amaçlarımız

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında hizmet verdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız.

Değerlerimiz

Kalite Güvenilirlik Müşteri Odaklılık Verimlilik Liderlik Dinamizm Takım Ruhu Duyarlılık